محصولات


Warning: Creating default object from empty value in /home/hiccoir/public_html/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50

خانه ای خواهیم ساخت به وسعت یک شهر

ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان به این پایگاه مجازی در برهه ای از زمان سختی ها و پیچیدگی های مراحل انتخاب ، خرید و مشخصات فنی در شکل سنتی را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه ممکن برای انتخاب ، محاسبات و خرید تاسیسات ساختمان و صنعت در بازار فعلی کاری بس پر دغدغه ، زمان بر و گیج کننده است.

از این رو به عنوان گروهی که نسبت به مقوله تاسیسات و تحولات گوناگون این صنعت پویا بی تفاوت نیست ، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار کشور و بررسی تجارت مشابه خارجی و درک نیازها ، محدودیت ها و فرصت های موجود به ایجاد و راه اندازی این پایگاه مجازی بپردازیم.

خانه تاسیسات شهر www.hicco.ir با ساده و روشن سازی فرآیند محاسبه ، طراحی ، انتخاب و خرید انواع تاسیسات ساختمانی و صنعتی ،شما را یاری می کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان،نیازهای خود را پاسخ دهید.

قرار است خانه تاسیسات شهر ، شهر  همیشه در دسترس شما باشد تا در برهه ای که به هیچ مرجع تولیدی ، محاسباتی و انتخابی دسترسی ندارید تنها با ورود به hicco.ir پاسخگوی نیاز شما باشیم.

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم که با حداکثر سادگی به فرآیند انتخاب و خرید دست پیدا کنید، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات شما برای هرچه بهتر شدن و کارآمدتر شدن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقه به بیان پیشنهاد و انتقاد و یا همکاری دارید آنها را با درمیان بگذارید.

بیایید تا از امروز متفاوت باشیم

با تشکر - گروه مشاوران خانه تاسیسات شهر

کلیه حقوق این وب سایت به خانه تاسیسات شهر تعلق داشته و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
Copyright 2014 arsl.ir All Right Reserved